Pensjonat

Za oknem kwitnące w maju kasztanowce, potężne, ponad 100 letnie dęby i zabytkowe buki. Rano budzi śpiew ptaków i rżenie koni na padoku. Tu stworzyliśmy pensjonat agroturystyczny. Wiejską, komfortową rezydencję. Proszę wejść i czuć się dobrze. Danuta i Lesław Spisak.

Pierwsze wzmianki, o dworze w Skibnie pochodzą z pierwszej połowy XIX wieku. Budynek ma charakter eklektyczny, wzniesiony został na bazie szachulcowej konstrukcji. Dwór otacza zabytkowy, ponad 2 ha park krajobrazowy.

Kilkadziesiąt metrów dalej stoi, „Bar przy stajni”, z dużym, letnim ogródkiem, gdzie toczy się, towarzyskie życie ośrodka. Sala klubowa z kominkiem służy również, jako jadalnia. Tu serwujemy posiłki, organizujemy imprezy.
Tuż obok, na otoczonym zielenią skwerze wytyczyliśmy strefę wypoczynku i letnie solarium, z leżakami. Wszystko tak, by opalający się rodzice mieli na oku bawiące się dzieci. Z myślą o najmłodszych powstał plac zabaw, z pirackim statkiem, trasą wspinaczkową i domkiem na palach.

Na rozległym terenie posiadłości zmieścił się zewnętrzny kominek - grill, zaprojektowany i wybudowany, przez lokalnego artystę rzeźbiarza Jana Kucińskiego. Jest tu też miejsce na ognisko. Rozkładając ogrodowe namioty, bawimy się niezależnie od aury i pory roku.

Przygotowaliśmy i wyposażyliśmy dla Państwa, 9 pokoi dwu- i trzyosobowych, każdy posiada:

  • Łazienkę
  • Telewizor
  • Telefon
  • Lodówkę 

Do dyspozycji jest także apartament, składający się z: sypialni, pokoju dziennego oraz łazienki. (maksymalnie dla 4 osób).

Po wejściu do dworu, trafią Państwo do klimatycznej, stylowej recepcji z częścią wypoczynkową. W tym samym budynku zaprojektowaliśmy elegancką kawiarnię, z wyjściem do parku.

Pensjonat przystosowaliśmy do potrzeb osób niepełnosprawnych. Jeden z pokoi został przebudowany z myślą o osobach poruszających się na wózkach.

Wirtualna podróż